Пункт пропуску "Мілове" на Донбасі перенесли на територію України

Це пов'язано з тим, що Росія почала встановлення на своїй території загороджувального паркану з колючого дроту на вулиці Дружби Народів

Пункт пропуску "Мілове" в Луганській області перенесли на підконтрольну Україні територію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"З 08:00 сьогодні український пункт пропуску "Мілове" почав пропуск осіб на новій локації. Протягом тривалого часу пункт пропуску "Мілове" в Луганській області функціонував на російській стороні вулиці Дружби Народів, по середині якої і проходить лінія державного кордону в Міловому. Однак після того, як Російська Федерація почала інженерні роботи на своїй стороні дороги, створилися передумови до провокацій проти наших прикордонників і можливого захоплення їх у заручники", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, пунктк пропуску "Мілове" (Україна) – "Чертково" (Росія) функціонує з 1992 року. Враховуючи географічні особливості, майже 3 км лінії кордону проходять через селище по вулиці із символічною назвою – Дружби народів. На багатьох ділянках кордон є умовним.

Угодою між урядами України і Російської Федерації "Про пункти пропуску через державний кордон між Україною і Російською Федерацією" від 08.02.1995 визначено зобов'язання сторін щодо створення відповідної інфраструктури пунктів пропуску на своїй території (пункт 1 статті 9 Угоди).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів