Сергій Трофімов
соцсети

Новоайдарський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури відкрив кримінальне провадження стосовно громадянина Білорусії Сергія Трофімова, який в інтерв'ю ЗМІ зізнався в участі в угрупованні "ЛНР" і вбивствах українців на Донбасі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Луганської області.

В інтерв'ю Трофімов розповів, що з вересня по листопад 2014 2016 брав участь у незаконному збройному формуванні у складі "батальйону Русь" і безпосередньо в бойових діях в районі міста Щастя і селища Велика Гора.

Також в інтерв'ю Трофимов уточнив, що вбити людину йому "як випити кави". На питання, скільки він убив людина, терорист відповів: "Багато. Я добре стріляв".

Новини за темою: НГУ передала інформацію про затриману в окупованому Донецьку медсестру в центр звільнення заручників при СБУ

У цей час проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин і можливих очевидців події. Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні перебуває на контролі прокуратури області. Процесуальне керівництво здійснюється за ч. 5 ст. 260 Кримінального кодексу.

Як повідомлялося, Савченко опублікувала скориговані списки полонених та осіб, що запрошуються бойовиками.