Проблема не у мінських домовленостях, а в їх реалізації, - Волкер

За словами Волкера, проблема завершення війни на Донбасі полягає не у змісті мінських домовленостей, а в їх імплементації

Курт Волкер З відкритих джерел

Мінські домовленості мають бути імплементовані. Росія, будучи їх підписантом, не забезпечує стале припинення вогню. Про це під час дискусії на Брюссельському форумі заявив спеціальний представник США по Україні Курт Волкер, пише "Укрінформ".

"Мінські домовленості існують. І вони включають усі питання, які необхідні для забезпечення припинення вогню, відновлення українського національного контролю, суверенітету і територіальної цілісності. Але проблема полягає лише у тому, що ці домовленості мають бути імплементовані", - зауважив він.

Волкер підкреслив, що Росія, будучи підписантом цих домовленостей, не забезпечує стале припинення вогню, а також продовжує розгортання своїх органів військового управління і не виводить важке озброєння з Донбасу.

"Україна втрачає щотижня декілька своїх солдатів. Уявіть, що ви маєте реальну війну на своїй території. Не десь далеко, а безпосередньо на вашій території. І ваші збройні сили захищають вашу країну, втрачаючи солдатів, які захищають власну країну. Ось така ситуація нині в Україні. Уявіть вплив цього на політику в країні", - додав він.

Нагадаємо, раніше спецпредставник США Курт Волкер заявив, що створені Росією утворення "ДНР" і "ЛНР" на Донбасі мають бути ліквідовані, бо не відповідають Конституції України.

Він висловив сподівання, що миротворча місія ООН на Донбасі стане засобом для втілення мінських угод.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів