Прямі переговори є одним із дієвих способів врегулювати конфлікт на Донбасі, - експерти

Прямі переговори є одним із дієвих способів врегулювати конфлікт на Донбасі. Таку думку висловила низка експертів, зокрема директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Бєлашко.

"Ніякий там "дядько Макрон" не вирішить за тебе твої проблеми. І ти повинен сам ці проблеми вирішувати, тобто, як би тобі не було боляче і прикро, треба сідати, домовлятися, треба думати, на які компроміси можна піти в якому питанні", - упевнений він.

Зазначимо, що з початку року жертвами конфлікту на Донбасі став 161 мирний житель, 29 з них загинули - таку статистику надають у ОБСЄ. Тільки за липень режим тиші порушували близько 15 тисяч разів.

"Кількість жертв конфлікту на сході України зростає з кожним днем, і це прямі наслідки невиконання мінських угод. Українці вважають військові дії на Донбасі однією з основних проблем країни і, як показують соціальні дослідження, в більшості своїй виступають за мирне врегулювання конфлікту. До того ж багато хто готовий на компроміси заради миру", - вважає лідер ГО "Український вибір – право народу" Віктор Медведчук.

Мінські угоди залишаються обов'язковими до виконання, зазначає лідер партії "За життя" Вадим Рабінович. Особливо важливо закінчити обмін військовополоненими.

"Це наш обов'язок. І зовсім не важливо, хто там на фронті, з якими політичними поглядами вони там знаходяться - це не повинно мати для нас значення. Україна повинна захищати кожного українця в кожній точці світу", - підкреслює він.

Вадим Рабінович не сумнівається в необхідності проводити прямі переговори з Росією, як безпосереднім учасником ситуації, а також "ДНР" і "ЛНР".

У програмі "Українська мрія" трьома основними пунктами виходу з кризи є розвиток банківської системи, ІТ та сільського господарства. Але все це, зазначає Вадим Рабинович, буде ефективним тільки після завершення конфлікту на Донбасі, рішення якої партія ставить як пріоритет.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів