Постачання води ОРЛО поки неможливі через борг Попаснянського водоканалу в 145 млн грн, - МінТОТ

Протягом тривалого часу водоканал забезпечував водопостачанням споживачів ОРЛО, не отримуючи компенсації за споживання


Постачання води на територію ОРЛО поки неможливі через борг Попаснянського водоканалу в 145 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Проблеми роботи комунального підприємства "Попаснянський районний водоканал" обговорювалися в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб за участю представників міжнародних гуманітарних організацій.

Новини за темою: Тристороння група доручила розблокувати роботу Попаснянського водоканалу, - Оліфер

"Основною метою підприємства є задоволення потреб населення, промислових та інших груп споживачів у послугах з централізованого водопостачання та водовідведення. Це близько 50 тис. осіб на підконтрольній українській владі території і близько 400 тис. осіб на території окремих районів Луганської області (ОРЛО)", - цитує сайт відомства заступник міністра Юрія Гримчака.

У міністерстві нагадали, що протягом тривалого часу водоканал забезпечував водопостачанням споживачів ОРЛО, не отримуючи компенсації за споживання. За цей час у підприємства накопичилася заборгованість за спожиті ресурси, в тому числі за електроенергію. За даними керівництва КП, сума боргу за електроенергію становить 145 млн грн, тому постачання питної води на непідконтрольну територію на даному етапі неможливі.

Новини за темою: Унаслідок обстрілів бойовиками у Попасній пошкоджено будинки, у Троїцькому снаряд влучив у школу, - СЦКК

"Нарада проводилася з метою ознайомлення представників міжнародних гуманітарних організацій з поточною ситуацією та проблемними питаннями в роботі стратегічно важливого підприємства", - зазначили в міністерстві.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...