Порошенко: Ми добре вивчили звички "російського ведмедя", і якщо хочете оборонятися, спитайте нас як

Порошенко також розповів про кроки, які Росія вживає в межах гібридної війни

EPA

Україна дуже добре вивчила поведінку Росії і може навчити представників європейських країн протистояти російській загрозі. Про це на міжнародній конференції високого рівня "Уроки гібридного десятиліття: що необхідно знати для успішного просування вперед" заявив президент України Петро Порошенко. Трансляцію вів "112 Україна".

"За ці роки ми дуже добре вивчили звички "російського ведмедя". Хто-хто, а ми дуже добре знаємо, коли Росія знімає фальшиву маску і стає тим явним неприхованим ворогом, коли гібридна війна показує, що це справжня війна. Якщо ви, дорогі учасники конференції, готові оборонятися, спитайте нас, українців, як це робити", – зазначив Порошенко.

Він також розповів про кроки, які Росія вживає в межах гібридної війни.

"Інформаційні атаки, спроби дестабілізації ситуації всередині країни, енергетичний шантаж, повне ембарго та закриття ринку, агресивне нав'язування свого порядку денного через агентів впливу, через агентів у політичній, культурній, соціальній сферах, розпалювання соціальних конфліктів, дуже важлива складова гібридної війни - вплив через релігійні організації - це той далеко не повний московський інструментарій, який нарешті отримав назву гібридного", – додав Порошенко.

Раніше Порошенко заявив, що очікує запровадження нових санкцій проти РФ за проведення виборів на непідконтрольних Україні територіях Донбасу.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження санкцій проти іноземних громадян або компаній, звинувачених у втручанні у вибори США. Докази про втручання будуть ґрунтуватися на даних розвідки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів