Полонений "ДНР" донецький журналіст Асєєв оголосив голодування

Асєєв знаходиться в полоні бойовиків вже більш ніж рік

Станіслав Асєєв Обозреватель

Український журналіст, автор "Радіо Донбас. Реалії" Станіслав Асєєв, якого вже більше року утримують в полоні бойовики, оголосив голодування. Про це повідомив його друг, екс-народний депутат Єгор Фірсов у Facebook.

"Отримав інформацію про те, що український журналіст Станіслав Асєєв, якого вже рік тримають в неволі бойовики "ДНР" за його журналістську діяльність, тиждень тому розпочав голодування. До такого рішення його підштовхнуло погане поводження. Стас утримується в сирому приміщенні, хворіє, але не отримує необхідних ліків", - повідомив Фірсов.

Пізніше в коментарі для видання "Громадське" Фірсов уточнив, що інформацію отримав з власних джерел. Також він уточнив вимоги Асєєва - як мінімум, належні умови утримання та лікування.

"А його вимога "максимум" - це, звичайно, його звільнити. В останній місяць у нього була температура, він кашляє. Я знаю, що ліки йому давали тільки один раз", - повідомив Фірсов.

Він зазначив, що Асєєв почав голодування ще тиждень тому, в кінці липня, проте є побоювання, що його можуть почати годувати примусово.

"Це навіть не російська в'язниця, тут що хочуть, те і роблять", - підкреслив екс-депутат.

Нагадаємо, зв'язок з донецьким блогером і автором "Радіо Донбас. Реалії" Станіславом Асєєвом зник 2 червня 2017 року. Бойовики більше місяця відмовлялися вказати, де знаходиться Асєєв. 11 червня 2017 року Служба безпеки України підтвердила його зникнення, а 28 липня російська сторона повідомила, що він утримується на окупованій території Донецької області, де проти нього порушено кримінальну справу, яка контролюється "генеральною прокуратурою ДНР".

Джерело: Громадське

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів