Поліція пострілами по колесах зупинила автомобіль, який проривався до району ООС

Правоохоронці зробили один постріл в повітря і два по колесах автомобіля

Штаб ООС Facebook

На блокпосту у районі проведення Операції об'єднаних сил на кордоні з Харківською областю поліцейські відкрили вогонь по автомобілю, який намагався прорватися в район проведення ООС. Про це повідомили в прес-центрі штабу ООС на своїй сторінці в Facebook.

Наголошується, що ввечері 13 червня машина під'їхала до блокпосту, після чого правоохоронці попросили водія пройти стандартні процедури з перевірки документів та автомобіля. Однак "водій проігнорував вимоги дорожніх знаків, розмітки та вимоги працівників Національної поліції про зупинку, збільшив швидкість і намагався спішно покинути блокпост".

Поліцейські із застосуванням штатного озброєння запобігли спробі безконтрольного в'їзду через блокпост в район проведення ООС.

"Попереджувальний постріл вгору і два прицільних попадання у колесо автомобіля виявилися більш дієвими для правопорушників. Через мить водія і пасажирів автомобіля було передано у відповідні органи, де здійснюється поглиблена перевірка їх діяльності і проводиться кваліфікована правова оцінка їх діям", - відзначили в штабі.

Командувач об'єднаних сил Сергій Наєв прийняв рішення про нагородження працівника Національної поліції, який правильно виконав завдання з несення служби на блокпосту і припинив правопорушення.

Як повідомлялося, раніше в штабі ООС заявили, що в Луганській і Донецькій областях зменшиться кількість блокпостів з 41 до 25Основною їх функцією є забезпечення пропускних режимів у межах зони "Безпеки".

Зона Безпеки" - це зона, яка розміщується між адміністративно-територіальними кордонами Луганської і Донецької областей та є другою лінією, що відокремлює зону Безпеки і зону Бойових дій".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...