Поліція має намір запустити мобільні блокпости на Донбасі

За словами глави Нацполіції, такі пересувні групи дозволять покращити роботу з протидії витоку зброї та вибухівки на території мирних областей

"112 Украина"

На території Донецької і Луганської областей в зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) почнуть роботу мобільні пересувні пости поліції, що дозволить скоротити кількість стаціонарних блокпостів і посилити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах. Про це повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Так, голова Нацполіції під час робочої поїздки в Донецьку область повідомив, що після початку ООС поліція прифронтових областей найближчим часом перейде до більш ефективної системи контролю - мобільним пересувних постів.

За його словами, такі пересувні групи дозволять покращити роботу з протидії витоку зброї та вибухівки на території мирних областей.

"Ви несете найбільшу відповідальність за витік зброї, яку злочинці вивозять зі сходу країни. Потрібно відійти від тотальної перевірки вантажів. Нас цікавить лише наявність заборонених речей. Вилучення однієї гранати рятує кілька життів", - підкреслив Князєв.

У той же час скорочення кількості стаціонарних блокпостів дозволить поліцейським збільшити присутність у віддалених населених пунктах регіону.

"Питання поліцейської присутності є досить актуальним на території проведення операції Об'єднаних сил. Групи повинні постійно патрулювати на ввіреній території. Люди повинні побачити поліцейських в кожному селі і селищі", - зазначив глава Нацполіції.

Раніше повідомлялося, що формат роботи системи блокпостів в Донецькій і Луганській областях буде змінено в рамках проведення на сході України Операції об'єднаних сил.

Нагадаємо, раніше у звіті УВКПЛ ООН повідомлялося, що українські КПВВ не справляються з кількістю людей, які перетинають лінію розмежування - у середньому близько мільйона на місяць. Головною причиною назвали відсутність необхідної інфраструктури і затримання в реалізації Тимчасового порядку, який гарантував безстрокову дію пропусків на перетин лінії зіткнення.

У понеділок, 30 квітня, АТО на Донбасі офіційно закінчилась і змінила її Операція об'єднаних сил (ООС).

Зміну формату Антитерористичної операції на Операцію об'єднаних сил прописано в законі "про реінтеграцію Донбасу".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів