Озброєні бойовики "ДНР" погрожували автоматами спостерігачам ОБСЄ біля Кремінця

Бойовики під'їхали до місії, яка збиралася запустити безпілотник

З відкритих джерел

Поблизу непідконтрольного уряду України Кремінця у Донецькій обл. 5 квітня озброєні бойовики так званої "ДНР" погрожували спостерігачам СММ ОБСЄ автоматом Калашникова і не дали запустити безпілотник для спостереження. Про це повідомляють у звіті місії.

Інцидент стався близько 12:14. Патруль місії у складі шістьох співробітників на двох броньованих автомобілях перебував на автошляху H15 за 2 км на схід від блокпоста збройних формувань бойовиків.

Спостерігачі готувалися до запланованого запуску безпілотника середнього радіуса дії. Перед тим як вони завершили підготовку, синій автомобіль "Лада" (з табличкою АА237 та маркуванням "поліція" російською мовою), який рухався із заходу на схід, розвернувся вбік спостерігачів.

Новини за темою: СЦКК: Бойовики збили в районі свого "полігону" безпілотник ОБСЄ

З автомобіля вийшло троє чоловіків: один - у камуфляжі, а двоє інших - у формі поліцейського типу. У кожного з них на плечі був автомат (типу АК). Вони підійшли до патруля СММ. Чоловік у камуфляжному одязі відрекомендувався "командиром спецпідрозділу". Він заявив, що це "зона заборони польотів" і що їм не повідомляли про застосування місією безпілотника. 

Новини за темою: Бойовики не пустили спостерігачів ОБСЄ до "гумконвою" з Росії

Згодом до патруля СММ під’їхав ще один автомобіль з двома озброєними чоловіками у камуфляжі. Один із них, котрий керував автомобілем, був озброєний автоматом (типу АК). Двоє чоловіків вийшли з автомобіля і в агресивній формі звернулися до членів патруля місії.

Співробітники СММ почули, як один із них сказав іншому російською мовою: "Готовься!". Після цього останній дослав патрон у патронник і, тримаючи палець на спусковому гачку, спрямував дуло автомата в землю.

Новини за темою: У Макіївці п'яний бойовик "ДНР" пошкодив автомобіль спостерігачів ОБСЄ

Команда СММ зібрала обладнання і залишила цей район о 13:03. Про цей інцидент СММ поінформувала збройні формування в Донецьку.

Нагадаємо, 23 березня СММ ОБСЄ відновила моніторинг ситуації у районі проведення АТО за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Відзначимо, що погрози зброєю з боку бойовиків відбуваються доволі часто. СММ неодноразово заявляла про перешкоджання своїй роботі у районі конфлікту на сході України. 5 березня озброєний автоматом бойовик "ДНР" нецензурно облаяв спостерігачів ОБСЄ і пригрозив розстрілом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів