Отруєння водою у Макіївці: МінТОТ попросило ОБСЄ направити місію у місце спалаху захворювання для з’ясування причин

Воду очищує фільтрувальна станція в окупованій Макіївці, а хлор постачає Росія

З відкритих джерел

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) направило звернення до представників СММ ОБСЄ з проханням надіслати представників місії в окуповану Макіївку, де люди масово отруїлися питною водою, для з’ясування причин отруєння. Про це йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Водночас у міністерстві пояснили, що очищення води, яка подається до міських мереж водопостачання, проводиться на Макіївській фільтрувальній станції, яка знаходиться на окупованій території. Вказана фільтрувальна станція входить до складу Комунального підприємства Донецької області “Компанія "Вода Донбасу". Воду для споживання населення очищують з використанням хлору.

Новини за темою: У Львівській обл. госпіталізували з отруєнням 20 осіб

Хлор для багатьох фільтрувальних станцій КП "Вода Донбасу" як гуманітарна допомога надається міжнародними місіями, зокрема Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва. Зазначені місії не здійснювали доставку хлору на Макіївську фільтрувальну станцію. За наявною інформацією хлор для очищення води на цій станції постачався з території Росії.

Як повідомлялося, в окупованій Макіївці Донецької області сталося масове отруєння місцевих жителів питною водою, кількість потерпілих перевищує сотню.  

Новини за темою: У Волинській області від отруєння помер дворічний хлопчик

Причиною масового отруєння водою могла стати обробка води марганцем через те, що закінчився хлор.

Новини за темою: Поліція почала розслідування за фактом отруєння дітей у Дніпрі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів