Перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко
mil.gov.ua

Бойовики 18 квітня відмовилися від початку процедури верифікації списків заручників, раніше обговореної під час переговорів у Мінську. Про це заявила представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко у Facebook.

"Процедура верифікації так і не розпочалася, в останню хвилину ОРДО під надуманими приводами відмовилися від цього і захотіли знову повернутися до обговорення вже сто разів зумовленого, сто разів пережованого, на черговій зустрічі в Мінську", - написала Геращенко.

Вона повідомила, що представники ОБСЄ, СБУ та офісу омбудсмена Валерії Лутковської прибули в Маріуполь Донецької обл., щоб, згідно з досягнутими в Мінську домовленостями, почати опитування сотень людей, які перебувають у пенітенціарних установах.

Новини за темою: В ОРДЛО підтверджують місцеперебування 50 зі 121 особи, заявлених у списку заручників, - Геращенко

"Можливо, згідно з українським законодавством, звільнити від подальшого відбування покарання тільки заради звільнення наших заручників в ОРДЛО", - додала Геращенко.

Як повідомлялося, кількість українських заручників збільшилася до 126 за рахунок цивільних осіб.

Новини за темою: ТКГ у Мінську обговорила питання верифікації списків заручників, Україна готова до компромісів, - Тандіт