Опубліковані фото автомобіля мобільної групи "Щастя", що потрапив під обстріл у Трьохізбенці
У результаті нападу поранено трьох співробітників групи
09:00 02.03.2016
Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко опублікував фотографії автомобіля, на якому пересувалася мобільна група "Щастя", що потрапила напередодні під обстріл під Трьохізбенкою (Луганська область).
"ДРГ противника вела вогонь з вихідної позиції через річку з протилежного, ворожого боку Сіверського Дінця з РПГ-7, РПГ-18, СВД, ПК, автоматів. Результат - у нас троє поранених. Це приблизно той район, де загинула у вересні 2015 року група "Ендрю", - написав він на своїй сторінці в Facebook.
Напад на мобільну групу "Щастя" було скоєно напередодні між Трьохізбенкою і Лопаскиним. За словами члена моніторингової місії інформаційної політики Міністерства України у зоні АТО Олександра Бригинця, обстріл мобільної групи бойовики проводили з автоматичних станкових гранатометів. В результаті поранено трьох співробітників групи.
У той же день у Луганській обл. на трасі між Новотошківским і Горським підірвався автомобіль з військовослужбовцями 80-ї бригади: троє бійців загинули, двоє отримали поранення.
У зв'язку з такими подіями голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Георгій Тука не виключив, що буде прийнято рішення про закриття пішохідного пункту пропуску в Станиці Луганській та зупинення будівництва автомобільного контрольного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) у Золотому.