Наступні переговори ТКГ щодо Донбасу відбудуться в Мінську 28 лютого

Сьогодні в Мінську обговорювали подальші кроки, необхідні для підготовки до наступного обміну заручниками

Представник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік "ТАСС"

Чергове засідання Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі пройде в Мінську 28 лютого. Про це сьогодні журналістам повідомив спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдик, передає "БЕЛТА".

Підбиваючи підсумки сьогоднішніх переговорів, Мартін Сайдик розповів, що економічна робоча група обговорювала можливості відновлення роботи оператора мобільного зв'язку Vodafone в Україні на території окремих районів Донецької області.

Крім того, учасники групи продовжили обговорення питань водопостачання в системах "Карбоніт" і "Вода Донбасу", погашення заборгованості колишнім співробітникам Української залізниці в окремих районах Донецької і Луганської областей. Обговорювали також питання екологічної безпеки, пов'язані з затопленням вугільних шахт в зоні конфлікту.

Робоча група з гуманітарних питань обговорювала подальші кроки, необхідні для підготовки до наступного обміну утримуваними, додав дипломат.

Як повідомлялося, 14 лютого в Мінську пройшло засідання переговорної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Під час засідання українська сторона вчергове озвучила Росії вимогу припинити постачання озброєнь і боєприпасів на непідконтрольну Україні частину Донбасу і вивести з цієї території зброю і свої військові формування. Також Україна озвучила вимогу гарантій безпеки для ремонту 17 об'єктів для відновлення мобільного зв'язку в ОРДО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів