Нардеп: Домовляючись щодо відведення військ на Донбасі, Україна підіграє гібридному статусу війни

"Офіційна версія терористів сьогодні звучала так, що Україна не здійснила пострілу сигнальною ракетою, який би повідомив, що Україна також готова відводити війська. Теж абсурд", - висловився депутат

Народний депутат Олег Петренко в студії "112 Україна". 14.02.2017 112.ua

Домовленостями з бойовиками щодо розведення сторін на Донбасі Україна лише підіграє гібридному статусу війни з РФ. Таку думку у "Вечірньому праймі" на "112 Україна" висловив нардеп Олег Петренко. За його словами, Україна, незважаючи на переваги у військовій силі, не йде в наступ і не звільняє окуповані території.

"Щодо ситуації з розведенням військ. По-перше, вже два роки ми маємо ситуацію на кшталт статус-кво на фронті. Одні не можуть. Робили спроби йти в наступ на тій же Світлодарській дузі... Російсько-терористичні війська, вони не можуть. Україна не хоче. Має перевагу у військовій силі, але з різних причин не хоче йти в наступ і проводити там операції зі звільнення територій. Тому ми маємо такий статус-кво. Щодо відведення військ в окремо взятих трьох локаціях, то я відразу не бачив перспективи в цьому. Подібні домовленості з боку України є підіграванням цьому гібридному статусу війни. Офіційна версія терористів сьогодні звучала так, що Україна не здійснила пострілу сигнальною ракетою, який би повідомив, що Україна також готова відводити війська. Теж абсурд", - заявив депутат.

Новини за темою: Починати розведення сил біля Станиці Луганської поки що небезпечно, - Клименко

Нагадаємо, на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську учасники домовилися про розведенні сил у районі Станиці Луганської з 7 березня. Сьогодні розведення сил не відбулося, повідомили в Луганській обласній ВЦА та штабі АТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів