Наразі у бойовиків недостатньо сил для повномасштабної агресії, – Селезньов

У свою чергу, в Генштабі постійно аналізують інформацію про ситуацію в зоні АТО

Станом на сьогоднішній день у бойовиків недостатньо сил і засобів для проведення повномасштабної агресії. Про це повідомив начальник прес-служби Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Так, ми цю інформацію про ситуацію в зоні АТО отримуємо від наших колег (розвідка). Цю інформацію ми аналізуємо і робимо відповідні корективи в плани бойових навчань і підготовки. Про прогнози і наші дії, пов'язані з можливою ескалацією ситуації, то ми в публічний площині постійно говоримо наступну тезу: у випадку, якщо ситуація на сході буде залишатися на тому ж рівні, як вона є, ми в певні терміни, кінець березня-квітень проведемо демобілізацію тих військовослужбовців, які призивалися на початку минулого року в рамках 4-ї хвилі мобілізації", – сказав Селезньов.

Начальник прес-служби Генштабу ЗСУ додав: "Щодо наших можливостей, ми робимо ставку не на кількісний склад, а на якісний. І саме сьогодні, у ці дні, на всіх полігонах, ВСУ більш ніж різних підрозділів різного рівня від роти до бригади, проходять черговий етап бойового залагодження для того, щоб мати бойову виучку і бути готовими до виконання завдань, у тому числі в АТО".

Новини за темою: Бойовики працюють над створенням берегових військ, так званої "Азовської флотилії", – розвідка

Селезньов додав, що "станом на сьогоднішній день у бойовиків недостатньо сил і засобів для проведення повномасштабної агресії".

Нагадаємо, українські військові відзначають посилення вогневої потужності бойовиків та готові до активізації бойових дій.

Новини за темою: Бойовики нарощують озброєння, з початку року на територію Донбасу було поставлено 94 танки, – розвідка

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...