З відкритих джерел

Ремонтні бригади готові приступити до відновлення енергопостачання Донецької фільтрувальної станції, але дозвіл від російської сторони досі немає. Про це заявив голова міської військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін в ефірі телеканалу "112 Україна".

"На даний момент відпрацьовані всі документи як на українську, так і на ту сторону, щоб були допущені ремонтні бригади для виконання робіт по відновленню енергопостачання на Донецьку фільтрувальну станцію. Якщо дозвіл буде надано зараз, то бригади готові вийти. Якщо його не буде до обіду, то сенсу виходити в темряву немає, будемо виходити завтра", - заявив Павло Малихін.

За словами його словами, не дивлячись на зупинку ДФС, місто без води не залишиться. "Якщо все буде добре, то сьогодні ми дамо свій запас, якщо погано - то буде давати воду вранці зі свого резервуара", - зазначив глава авдіївської міської військов-цивільної адміністрації та додав, що розраховують розтягнути наявні запаси можна розтягнути на два-три дні.

Новини за темою: Потерпілий від обстрілів бойовиків мешканець Красногорівки перебуває у задовільному стані

Нагадаємо, в результаті стався вчора ввечері обстрілу виявилася знеструмленою Донецька фільтрувальна станція. За словами голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, тепло в будинках жителів Авдіївки є, а вода подається по годинах.