На Донеччині затримали російських військових медиків, які "заблукали", - заступник командуючого АТО

Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії так відзначили День медика, що переплутали напрямок і самі вийшли до позицій ВСУ

Російські військові медики. Фото з архіву joinfo

На Донбасі в неділю, 18 червня, затримали групу російських військових медиків. Про це повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Розмазнин журналістам в Краматорську, повідомляє видання "Острів".

"Останнє затримання було вчора. Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відзначивши День медика, переплутали напрямок і опинилися на нашій території. Затримуємо (росіян-військовослужбовців, - ред.), багато затримуємо. Але справа в тому, що не всі ми можемо видавати в пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури. Наше завдання - воювати. Затримати і віддати. Решта - не наша справа", - сказав Розмазнин.

Генерал-майор зазначив, що затримання російських військовослужбовців у зоні АТО відбуваються досить часто, але інформація про це практично не оприлюднюється в пресі.

"Регулярно затримуємо (російських військових - ред.), сказати, що кожен день - це буде неправда, але досить часто", - сказав заступник командуючого АТО.

Кількість затриманих він уточнювати не став.

Як повідомлялося, в Донецькій області затримали жінку-інформатора бойовиків.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...