На Донеччині загинув український військовик, з яким 8 серпня обірвався зв'язок, – штаб

Повідомляється, що загиблим виявився уродженець Донбасу Дмитро Український

На Донеччині загинув розвідник Дмитро Український Facebook Батальйон Луганськ-1

У зоні бойових дій на Донбасі загинув український розвідник, з яким 8 серпня обірвався зв'язок. Про це повідомили в прес-центрі Операції об'єднаних сил на своїй сторінці в Facebook

"На жаль, він загинув, а тіло героя потрапило до рук окупантів, які безжально і безсоромно використовували його для пропаганди ідей руського миру та війни", – йдеться у повідомленні.

У штабі додали, що загиблим є уродженець Донбасу Дмитро Михайлович Український.

"8 серпня в складі розвідувальної групи загиблий виконував розвідувальне завдання у так званій сірій зоні. Будучи командиром групи прикриття, зрозумів, що потрапив в засідку, прийняв бій. Основна група, отримавши доповідь від Дмитра Українського про засідку, почала відхід. Дмитро Український разом з товаришем по службі, якому щойно виповнилось 19 років, вели бій з переважаючими силами противника. З'ясувавши, що основна група відійшла і отримавши наказ на відхід, наказав відходити 19-річному розвіднику. Молодший сержант Дмитро Михайлович Український загинув як герой", – відзначили в штабі ООС.

Наголошується, що за мужність і героїзм в ході виконання бойового завдання Дмитра Українського представили до державної нагороди посмертно.

Нагадаємо, 8 серпня на Донбасі під час бойового зіткнення з одним військовослужбовцем обірвався зв'язок. Пізніше повідомлялося, що 9 серпня у зоні бойових дій на Донбасі загинув один український військовий, ще двоє дістали поранення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів