На Донбасі завершили роботи з облаштування КПВВ "Мар'їнка"

На КПВВ встановили дві зали очікування, обладнали їх системами вентиляції, кондиціонування і обігріву, розмістили інформаційні стенди та монітори

Фото з відкритих джерел

На Донбасі завершили роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду "Мар'їнка". Про це у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

За його словами, на КПВВ встановили два зали очікування (по одному на в'їзд і виїзд), обладнали їх системами вентиляції, кондиціонування й обігріву, розмістили інформаційні стенди та монітори.

Також зали очікування забезпечили стабільним електропостачанням, побудували свердловину і підвели воду до санітарних модулів, встановили навіси над пішохідними зонами та зонами проходження автомобільного контролю, а також огорожу всередині КПВВ для розмежування руху автотранспорту від пішохідних доріжок.

Новини за темою: Сьогодні буде відновлено роботу КПВВ "Станиця Луганська"

Куць наголосив, що облаштування КПВВ здійснили за рахунок обласного бюджету - на це витратили 11,3 млн гривень.

Крім того, він додав, що обслуговування пропускного пункту буде здійснюватися за рахунок обласних коштів і вже укладено відповідний договір з місцевим комунальним підприємством.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів