На Донбасі кількість блокпостів зменшать до 25

Основною їх функцією буде забезпечення пропускних режимів у межах зони "Безпеки"

Блокпост поліція Донецької області

У Луганській і Донецькій областях зменшать кількість блокпостів з 41, що діє на цей момент, до 25. Про це заявив заступник Нацполіції Костянтин Бушуєв, який координує діяльність поліції в рамках проведення ООС, повідомляється на сайті поліції Луганської обл.

"На сьогодні на теренах двох областей поки до 30 травня поліцейські нестимуть службу на 41 блокпосту. Прийнято рішення про оптимізацію блокпостів і зменшення їх кількості до 25. Основною їх функцією буде забезпечення пропускних режимів у межах зони "Безпеки", - заявив Бушуєв.

Новини за темою: Поліція має намір запустити мобільні блокпости на Донбасі

Зона "Безпеки" - це зона, яка розміщується між адміністративно-територіальними кордонами Луганської і Донецької областей та є другою лінією, що відокремлює зону "Безпеки" і зону "Бойових дій".

Зоною "Безпеки", прилеглою до району бойових дій, вважається: Виноградне, Курахове, Очеретяне, Розівка, Вовчеярівка, Біла Гора, Новоайдар, Садки, Макарівка, Простяне, уздовж адмінкордону Луганської та Харківської областей, Ольгівка, уздовж адмінкордону Донецької та Харківської областей, Знаменівка, уздовж адмінкордону Донецької та Дніпропетровської областей, Комишеваха, уздовж адмінкордону Донецької та Запорізької областей, Урзуф, уздовж морського узбережжя, Приморське.

Новини за темою: Кількість блокпостів на Донбасі буде зменшено, а формат їхньої роботи змінено у зв'язку з початком ООС, - Бушуєв

Нагадаємо, після початку Операції об'єднаних сил 30 квітня територію умовно поділили на кілька зон

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів