На дільниці на окупованому Донбасі завезли дешеві продукти, щоб підвищити явку, - СБУ

Самим популярним кандидатом є Чак Норріс

На дільниці на окупованому Донбасі окупаційна влада завезла дешеві продукти, щоб підвищити явку. Про це повідомляється на сторінці Служби безпеки України у Facebook.

"Кремлем поставлено завдання: до 12:00 повідомити про явку не менш 50% "виборців". Масово відбуваються містифікації, заради телевізійної картинки про "черги бажаючих проголосувати". На дільницях організували пункти з продажу дешевшого, ніж завжди хліба, але не більше 2 буханок в руки, овочів, олії", - заявили в СБУ.

Поза тим, не всі мешканці псевдореспубліки сприймають вибори всерйоз і псують бюлетені, вписуючи ім'я актора Чака Норріса. У СБУ зіронізували, що це найпопулярніший кандидат.

"Показово, що самим популярним кандидатом є Чак Норріс, за якого масово віддають голоси нечисельні "виборці". Навіть мобільний зв'язок і сайт так званого "центрвиборчкому" терористів не витримали такого відвертого фейку і категорично відмовилися працювати", - зазначили в СБУ.

Н Служба безпеки України

Сьогодні у самопроголошених "Донецькій та Луганській народних республіках" проходить "голосування" на так званих "виборах" "глав народних республік" і "депутатів народних рад". Цей фарс не визнає ані офіційний Київ, ані світове співтовариство.  

Нагадаємо, що в спеціальному відеозверненні президент України закликав українців, які живуть на окупованому Донбасі, не голосувати на фейкових виборах.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів