Миротворці не вирішать конфлікт на Донбасі - екс-голова Донецької ВЦА Кіхтенко

Кіхтенко стверджує, що військового вирішення конфлікту на Донбасі немає

112.ua

Миротворча місія не вирішить конфлікт на Донбасі. Про це в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" на "112 Україна" заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації у 2014-2015 рр Олександр Кіхтенко. 

"(Росія не хоче миротворців на кордоні, а тільки щоб супроводжували ОБСЄ або на лінії зіткнення) Це не може задовольняти Україну, тому що конфлікт буде однозначно заморожено. Можна ці питання вирішити і іншим шляхом, не тільки миротворцями. Чи вирішить миротворча місія питання миру на Донбасі? Я думаю, що ні", – зазначив Кіхтенко.

При цьому він додав, що на сьогоднішній день "військового вирішення конфлікту на Донбасі немає і бути не може".

Нагадаємо, під час виступу на Мюнхенській конференції президент України Петро Порошенко заявив, що у Росії є шанс продемонструвати готовність до компромісу і погодитися на миротворців на всій території окупованого Донбасу. 

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що проект резолюції Росії, який передбачає введення миротворців на Донбас тільки уздовж лінії зіткнення є неприйнятним для Сполучених Штатів Америки і Організації Об'єднаних Націй, оскільки він не буде гарантувати безпеку, а лише поглибить конфлікт. 

Раніше Польща, Німеччина, Швеція, Португалія, Туреччина і Фінляндія заявили про готовність відправити миротворців на Донбас.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів