МВС обіцяє звільнити бійців "Торнадо", які непричетні до тортур і склали зброю, - Мосійчук

Всі непричетні зможуть продовжити службу в іншому підрозділі

112.ua

МВС обіцяє звільнити бійців "Торнадо", які непричетні до злочинів і склали зброю. Про це нардепу Ігорю Мосійчуку стало відомо від заступника міністра МВС Сергія Ярового та голови Київської обласної міліції Вадима Трояна, які направилися до місця дислокації батальйону для вирішення питання про роззброєння.

"Якщо мене бачать бійці "Торнадо", прошу скласти зброю, і нїхто з них не буде покараний. Мені відомо, що туди виїхав заступник міністра внутрішніх справ і начальник київського УВС, який вийшов з добровольців, виїхав Троян, і виїхав один із заступників міністра Яровий. То з ними поспілкуватися, скласти зброю, всі, хто непричетний до злочинів, а про поведінку Руслана Онищенка було відомо і не місяць, і не два, а майже півроку", - заявив Мосійчук.

Мосійчук сказав, що Яровий та Троян пообіцяли йому, що всі непричетні до злочинів не будуть покарані, а продовжать службу в іншому підрозділі.

Новини за темою: Прокуратура буде розбиратися, як затримані бійці "Торнадо" опинилися в лавах МВС, - Матіос

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про затримання 8 бійців "Торнадо", у тому числі командира. У коментарі "112 Україна" замкомбата Микола Цукур заявив, що затримання пов'язані з блокуванням батальйоном поїзда з контрабандним металом з Алчевського меткомбінату.

У свою чергу на сайті Луганської ВЦА сьогодні з'явилася заява, що батальйон "Торнадо" самовільно блокує проїзд вантажного транспорту в зоні АТО. Пізніше військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що бійці "Торнадо", в тому числі командир батальйону, затримані за тортури і групове згвалтування чоловіка, яке затримані записали на відео.

Також сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що бійці "Торнадо" заарештовані без права застави. За словами Авакова, бійці "Торнадо" на чолі з командиром роти Русланом Онищенком, які були затримані, звинувачують, зокрема, в незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивствах і низці інших тяжких злочинів.

Пізніше стало відомо, що 170 людей забарикадувалися на базі батальйону, там знаходиться величезна кількість зброї, а також бойових припасів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів