Монстр з рисами серійного вбивці: ГПУ викликає на допит російського бойовика з батальйону "Русич"

Громадянина Мільчакова викликають до ГПУ на 10 ранку 26 травня

ГПУ викликає на допит громадянина РФ Олексія Мільчакова 1991 р.н., підозрюваного у справі про зазіхання на територіальну цілісність, створенні терористичної групи, скоєнні злочину групою осіб і в плануванні, підготовці, розв'язанні та веденні агресивної війни.

Громадянина Мільчакова викликають до ГПУ на 10 ранку 26 травня. Повістку опубліковано на сайті ГПУ. 

Олексій Мільчаков, нагадаємо, фігурує у доповіді колишнього польського поліцейського про російські злочини на Донбасі. Ще в 2015 році автор доповіді, людина, яка взяла псевдонім Новак, зазначала, що Мільчакова на той момент не було в списку злочинців, оскільки не вдалося знайти його вцілілих жертв.

Новак зазначав, що Мільчаков молодий і дуже жорстокий. "Двадцять з невеликим років. Це монстр з хрестоматійними рисами серійного вбивці. Свою присутність у соціальних мережах він розпочав з того, що сфотографувався з цуценям, потім перерізав йому горло і з'їв, щоб показати, що він справжній чоловік. Він відправився добровольцем на Донбас, став командиром підрозділу в батальйоні "Русич" — це російські націоналісти зі слов'яно-фашистським ухилом. У Facebook він публікував свої знімки з трупами. Тип психопата-збоченця. У Росії його вшановують як героя, запрошують на телебачення як експерта з української тематики", - говорив Новак.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...