Народний депутат Семен Семенченко
kp.ua

На блокпосту в Бахмуті Донецької області під час перевірки осіб зі зброєю народний депутат завадив здійсненню огляду. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Донецької області.

"Близько 13:00 на блокпосту в Бахмуті поліцейські зупинили автобус "ПАЗ", в якому перебували близько 20 осіб в камуфльованому одязі, а деякі в масках на обличчі. Транспортний засіб рухався у супроводі одного з народних депутатів України", - повідомили в поліції.

Новини за темою: Семенченко заявив, що торговельну блокаду окупованого Донбасу неприлюдно підтримали бійці ЗСУ

Під час перевірки осіб та огляду салону автобуса було виявлено мисливський карабін "СКС", який мав візуальні ознаки зміни конструкції.

На місце події були викликані слідчо-оперативна група поліції, представник дозвільної системи, але народний депутат забрав зброю до себе в автомобіль і поїхав з місця події, не надавши можливості здійснити працівникам поліції необхідні слідчі дії.

Новини за темою: Семенченко: Для припинення вогню на Донбасі треба зупинити фінансування НЗФ шляхом податків

У повідомленні поліції не вказане прізвище народного депутата, однак "Українська правда" повідомляє, що йдеться про депутата від "Самопомочі" Семена Семенченка.

Семенченко, у свою чергу, на сторінці у Facebook прокоментував це повідомлення так: "Я зроблю все, щоб допомогти своїм товаришам захистити Україну тут на блокаді. І можете писати про мене, що хочете. Мені все одно. Тому що знаю, що таке Справжні люди і на чиєму боці правда. Справжня Українська, а не "українська".

Як повідомлялося, раніше на Чонгарі стався конфлікт між представниками організації "Аскер" і місцевими жителями.