Місія ОБСЄ зафіксувала збільшення випадків порушення "режиму тиші" 12-13 травня

Протягом 13-14 травня в Донецькій обл. зафіксували 1 060 вибухів

СММ ОБСЄ ОБСЄ зафіксувала збільшення порушень припинення вогню в Донецькій і Луганській обл. Про це йдеться у звіті ОБСЄ, опублікованому на сайті місії.

Зокрема, 13-14 травня в Донецькій обл. зафіксували 1 060 вибухів, а в Луганській - 410.

Новини за темою: Українська сторона в Мінську наполягає на розслідуванні інциденту з домаганнями до патруля ОБСЄ

"Між вечорами 12 і 13 травня СММ зафіксувала більше порушень режиму припинення вогню в Донецькій області порівняно з попереднім звітним періодом, а між 13 і 14 травня було зареєстровано менше порушень припинення вогню, в тому числі менше вибухів, порівняно з попередніми 24-годинним періодом. У Луганській області, між вечорами 12 і 13 травня, СММ зафіксувала більше порушень припинення вогню - в тому числі більше вибухів - в порівнянні з попереднім звітним періодом, а в період між 13 і 14 травня місія зафіксувала менше порушень припинення вогню у порівнянні з попередніми 24 годинами", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Безпека спостерігачів ОБСЄ і мирного населення на Донбасі повинна бути у пріоритеті у сторін конфлікту, - Апакан

Як повідомлялося, керівництво бойовиків "ДНР" роздало черговим на блокпостах інструкції про перешкоджання роботі спостерігачів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...