Місія ОБСЄ за добу зафіксувала на Донбасі майже 500 вибухів

Також відзначають спостерігачі, що були припинені поставки послуг мобільного оператора Vodafone в непідконтрольних уряду районах Луганської області

З відкритих джерел

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 21 лютого з 19:30 22 лютого зафіксувала 465 вибухів. Про це йдеться у звіті організації від 23 лютого.

"У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, зокрема, 375 вибухів проти 134 відповідно", - наголосили спостерігачі.

"У Луганській області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, зокрема, приблизно 90 вибухів проти 150 відповідно", - підкреслили в ОБСЄ.

"22 лютого, за спостереженнями Місії, починаючи з приблизно 10:25, були припинені поставки послуг мобільного оператора Vodafone в непідконтрольних уряду районах Луганської області", - йдеться у звіті.

"У відділенні компанії Vodafone в н. п. Краматорськ (підконтрольний уряду, 83 км на північ від Донецька) повідомили, що причиною провалу стало пошкодження мережі в районі н. п. Весела Гора (непідконтрольна уряду, 16 км на північ від Луганська)" , - уточнили в Місії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів