Місія ОБСЄ за добу зафіксувала 3 вибухи на Донбасі

У Луганській області СММ не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню

З відкритих джерел

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 7 березня з 19:30 8 березня зафіксувала 3 вибуху. Про це йдеться у звіті організації від 9 березня.

Новини за темою: Держдеп закликав Росію вплинути на бойовиків і припинити залякування місії ОБСЄ

"У Донецькій області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, зокрема, 3 вибуху проти 19 відповідно)", - зазначили спостерігачі.

"У Луганській області СММ не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню. Протягом попереднього звітного періоду Місія зафіксувала 2 вибуху", - підкреслили в ОБСЄ.

"У підконтрольних уряду районах члени патруля Місії бачили 1 броньовану розвідувально-дозорну машину (БРДМ-2) і 3 бойові машини піхоти (БМП-1), які стояли в районі н. п. Попасна", - йдеться у звіті.

"У непідконтрольних уряду районах команда СММ бачила 2 бронетранспортери (БТР-80 і БТР-60), які стояли біля центру Донецька на території обгородженого автопарку, розташованого на північній стороні автодороги H21. Крім того, спостерігачі бачили 2 БТР-80, які рухалися біля н. п. Софіївка, і 1 МТ-ЛБ, який стояв у н. п. Весела Гора", - повідомили в Місії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів