пресс-служба ОБСЕ

Місія ОБСЄ фіксує менше порушень режиму "тиші" у Донецькій та Луганській областях, разом з тим зафіксовано порушення режиму припинення вогню в районі розведення сил у н. п. Золоте. Про це йдеться у звіті місії від 18 березня.

Новини за темою: Упродовж минулого тижня місія ОБСЄ зафіксувала майже 14,7 тис. випадків порушення перемир'я, - Хуг

За даними ОБСЄ, в Донецькій області зафіксовано близько 540 вибухів у порівнянні з попереднім звітним періодом (близько 700 вибухів), у Луганській області - 14 вибухів (у попередньому звітному періоді - близько 360).

Також спостерігачі ОБСЄ заявляють про обмежений доступ до дільниць на лінії розмежування, де визначено розведення сил - в н. п. Станиця Луганська, Золоте і Петровське.

Новини за темою: Заступник голови місії ОБСЄ в Україні Хуг закликав відкрити нові КПВВ на лінії розмежування в АТО

"Камера СММ ОБСЄ зафіксувала порушення режиму припинення вогню в районі н. п. Золоте. Також місія бачила протитанкові міни в контрольованих урядом районах у цього пункті і чула вибух, який оцінюється як артилерійський", - йдеться у звіті.

За даними спостерігачів, також місія фіксує зброю до порушення його перебування за певними лініями відводу.

Нагадаємо, раніше в районі окупованої Ясинуватої Донецької області спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ потрапили під обстріл, ніхто не постраждав.