Міноборони: Над одним з арсеналів ЗСУ кружляв безпілотник, охорону військового об'єкту посилено

Про інцидент було повідомлено Службу безпеки України та Національну поліції України в районі їх відповідальності

Фото з відкритих джерел

У забороненій зоні над одним із арсеналів Збройних сил України було зафіксовано роботу безпілотного літального апарату. Про це йдеться у повідомлені, розміщеному на сайті Міноборони.

"Вчора, 4 листопада, о 19:30, поблизу одного з арсеналів ЗС України в забороненій зоні радіолокаційними засобами виявлено неправомірне використання безпілотного літального апарату (БПЛА). Підрозділом радіоелектронної боротьби було негайно подавлено радіоканали керування БПЛА, що унеможливило його подальше використання", - зазначається в ньому.

При цьому додається, що керівництво об'єкту посилило чергові зміни охорони арсеналу, а мобільні патрулі ретельно обстежили прилеглі до військової частини території.

Про факт неправомірного застосування БПЛА поблизу військової частини також було невідкладно повідомлено Службу безпеки України та Національну поліції України в районі їх відповідальності.

Нагадаємо, на початку жовтня в Ічнянському районі Чернігівської області виникла пожежа на технічній території шостого арсеналу Міністерства оборони. Опісля цього почали вибухати та розлітатися в різні боки боєприпаси. Відповідальними службами було вирішено евакуювати населення в 16-кілометровій зоні можливого ураження. Це майже 40 населених пунктів - близько 20 тис. осіб. Ліквідація займання розтягнулася не на один тиждень. Правоохоронні органи розглядали три версії виникнення займання. Основна з них - вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів