Матіос: Начальнику Генштабу ЗС РФ доставили повістку на допит

Військового прокурора Москви, який допустив вручення повістки начальнику Генштабу ЗС РФ, звільнили

112.ua

Московського міського військового прокурора генерал-майора юстиції Віктора Іванова звільнили через те, що він допустив вручення повістки начальнику Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації Валерію Герасимову. Про це під час брифінгу, який транслював телеканалу "112 Україна", заявив військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Міжнародна компанія з поштових перевезень надала нам офіційного листа про те, що відповідно до ст. 278 КПК України повідомлення про підозру начальнику ГШ РФ Герасимову, разом з повістками про необхідність явки в Головну військову прокуратуру для допиту... доставлена (повістка, - ред.) за місцем проходження військової служби: м. Москва, вул. Знам'янка, 14/1. У зв'язку з цим, з нерозумінням, як це нам вдалося зробити, була призначена вища службова перевірка обставин отримання підозри начальником ГШ РФ. За результатами цього указом президента РФ від 22 серпня по праву оцінена бездіяльність військового прокурора московського гарнізону, який допустив такий ляп, і він був звільнений з займаної посади, а також з військової служби, генерал-майор юстиції Віктор Іванов", - заявив він.

Новини за темою: Справу Герасимова має розглядати військовий трибунал, - Матіос

Раніше повідомлялося, що СБУ повідомила про підозру начальнику Генштабу ЗС РФ Валерію Герасимову і десяти військовослужбовцям за події в Іловайську.

Новини за темою: Матіос: Під повідомленням про підозру Герасимову стоїть підпис уповноваженого Генштабу ЗС РФ

Нагадаємо, що 22 серпня президент Росії Володимир Путін звільнив 12 високопоставлених силовиків, серед яких і московський міський військовий прокурор, генерал-майор юстиції Віктор Іванов.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів