Лисенко: Розведення сил та засобів у районі Станиці Луганської неможливе через обстріли бойовиків

Українська сторона готова до розведення, підготовлені майданчики, куди можуть бути відведені сили і засоби

СНБО

Умови для розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської не виконуються, противник не дотримується "режиму тиші". Про це в ході брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"Що стосується розведення сил і засобів, які передбачені Рамковим рішенням, підписаним 21 вересня цього року. Дані дії відбулися в населеному пункті Золоте і Петровське. Що стосується Станиці Луганської, то там через постійні регулярні провокації, тобто обстріли противника, ці дії неможливі, оскільки вони суперечать умовам розведення сил і засобів, які передбачають як мінімум сім днів безперервної тиші. Тому Станиця Луганська залишається єдиним місцем, де не відбулося розведення сил і засобів", – сказав Лисенко.

За словами спікера, українська сторона готова до розведення, підготовлені майданчики, куди можуть бути відведені сили і засоби, про це попереджені представники місії ОБСЄ.

Новини за темою: Населені пункти не входять до зони розведення сторін на Донбасі, - Тука

"Але через постійні обстріли з боку бойовиків, це поки що неможливо", – відзначив спікер МОУ.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення.

Зазначені три зони безпеки площею не менше 2 на 2 кв. км будуть створені в районі населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська.

Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука повідомив, що бойовики почали відведення сил у Станиці Луганській. Бойовики "ЛНР" спростували цю заяву.

Також повідомлялося, що спостерігачів СММ ОБСЄ до ділянки розведення сторін у Станиці Луганській не допустили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів