Кучма: Коли буде мир на Донбасі - не знають навіть ворожки

За засіданні ТКГ в Мінську 2 жовтня традиційно обговорять низку нагальних питань - безпеку, обмін заручниками та соціальну тематику

korrespondent.net

Представник України в ТКГ Леонід Кучма заявив, що про мир на Донбасі треба питати президента РФ Володимира Путіна, а відповіді на питання, коли він настане, "не знають навіть ворожки". Про це Кучма заявив журналістам в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"А мир коли там буде, ніхто не знає... навіть ворожки… Про це треба запитати у Путіна, коли він збирається на цих територіях дати людям мир", - заявив другий президент України.

Новини за темою: Кучма розповів, коли завершить роботу в мінській ТКГ щодо Донбасу

Говорячи про наступне (2 жовтня) засідання Тристоронньої контактної групи, Кучма зазначив, що порядок денний переговорів залишається незмінним - безпека, обмін заручниками та соціальні питання.

"Я ще не отримував порядок денний, але переконаний, що він незмінний: питання безпеки – на першому місці, питання обміну незаконно затриманих осіб... гуманітарні, соціальні проблеми, які завжди стояли", - сказав він.

Новини за темою: Сюди жах повертатися: Кучма розкритикував українських політиків за відсутність курсу розвитку держави

За словами Кучми, в числі нагальних проблем також питання постачання водою, газом, електроенергією, виплата пенсій, "пункти пропуску, які треба зробити такими, щоб через них можна було нормально проходити, щоб не було кілометрових черг".

"Ось такі питання – вони були, і вони залишаються", - зазначив Леонід Кучма, підкресливши, що ці проблеми важко вирішити доти, доки на Донбасі не буде миру, "поки ця територія не буде дійсно нашою територією".

Новини за темою: "Нехай хоча б зберуться": Кучма заявив про необхідність зустрічі лідерів "нормандської четвірки"

Тристороння контактна група складається з представників України, Росії та ОБСЄ, які проводять зустрічі в Мінську раз на кілька тижнів і обговорюють питання, пов'язані з врегулюванням конфлікту на Донбасі, в тому числі щодо обміну заручниками. Участь у роботі підгруп ТКГ беруть також представники ОРДЛО. Україну в ТКГ представляє Леонід Кучма. Самі переговори в "мінському" форматі почалися в 2014 році після загострення ситуації на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів