Ватажок ПВК "Вагнера" не приїздив до Кіровоградської області, - Цигикал

Голова ДПСУ не підтвердив інформацію щодо приїзду Дмитра Уткіна до своєї матері

«Газета.Ru»

Полковник запасу та ватажок ПВК "Вагнера" Дмитро Уткін, відомий під позивним "Вагнер", не приїздив до Кіровоградської області. Про це в інтерв’ю "Цензор.нет" розповів голова Держприкордонслужби України, генерал-лейтенант Петро Цигикал.

Він спростував інформацію видання, що у 2015 році Дмитро Уткін приїжджав до українського смт Смоліне, де він народився і де проживає його мати.

"Там була з таким прізвищем людина. Ми це перевіряли, Служба безпеки перевіряла, з'ясували, що це зовсім інша людина. Той Уткін, про якого ви кажете, не приїжджав", - повідомив Петро Цигикал.

Новини за темою: "Російська Blackwater": Що відомо про "групу Вагнера", яка воювала на Донбасі та в Сирії

А на зауваження стосовно того, що сусіди матері Уткіна бачили саме того чоловіка, який виріс у Смоліному, генерал-лейтенант  зазначив, що "сусіди, мабуть, спрацювали для журналістів".

Нагадаємо, Уткін - 47-річний полковник запасу. Раніше він, за даними джерела РБК, служив у псковській бригаді ГРУ. За даними з відкритих джерел, після звільнення він працював у приватній компанії Moran Security Group, що спеціалізувалася на охороні морських суден у піратонебезпечних водах. Згодом брав участь у функціонуванні "Слов'янського корпусу", а з кінця 2013 – початку 2014 рр. очолив власний підрозділ, який і дістав назву ПВК "Вагнер".
Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів