ГПУ повідомила про підозру двом бойовикам ОРДО, винним в обстрілах будинків мирного населення Донбасу

Бойовики з артилерії обстрілювали мирне населення та об'єкти цивільної інфраструктури

Генеральна прокуратура України (ГПУ) повідомила про підозру двом бойовикам ОРДО, винним в обстрілах будинків мирного населення України та об'єктів цивільної інфраструктури на сході України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник Генеральної прокуратури України (ГПУ) Андрій Лисенко.

"06.03.2018 оголошено підозру заступнику командира 9 окремого мотострілецького полку морської піхоти 1 Армійського корпусу "ДНР" у скоєнні особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437, ч. 2 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України. Під час досудового розслідування встановлено, що зазначеній особі було доручено здійснення збройного опору силам АТО, а також віддання наказів про проведення артилерійських обстрілів об'єктів цивільної інфраструктури та приміщень мирного населення. Внаслідок зазначених злочинних дій цього громадянина та інших його співучасників, пошкоджено та зруйновано 8 житлових будинків фізичних осіб, завдано збитків майну юридичних осіб", – зазначив Лисенко.

Також прокуратура повідомила про підозру "заступнику командира 5 окремої мотострілкової бригади 1 Армійського корпусу "ДНР".

"Встановлено, що зазначеній особі було доручено здійснення збройного опору силам АТО, а також віддання наказів про проведення артилерійських обстрілів об'єктів цивільної інфраструктури та приміщень мирного населення. Внаслідок зазначених злочинних дій зазначеного громадянина та інших його співучасників пошкоджено та зруйновано 2 житлові будинки", – додав Лисенко.

Новини за темою: Бойовики з мінометів обстріляли житлові райони Щастя, пошкоджено будинки та дитячий садок, – СЦКК

Раніше повідомлялося, що за час військових дій на Донбасі було завдано збитків на суму 13 млрд грн. Зазначалося, що станом на 1 жовтня 2017 року в Луганській обл. налічувалося 7 627 пошкоджених та зруйнованих об'єктів. Загальна сума збитків становила 9 млрд грн. Водночас у Донецькій обл. зруйнованими і пошкодженими вважаються 7 403 об'єкти. Сума матеріальних збитків становить 4 млрд грн. Заступник міністра тимчасово окупованих територій Георгій Тука зазначав, що на сьогодні немає реальної суми шкоди, завданої Донбасу бойовими діями.

У доповіді ООН повідомлялося, що з початку військових дій на сході України загинуло щонайменше 2 523 тис. цивільних. Згідно з інформацією, серед загиблих 1399 чоловіків, 837 жінок, 91 хлопчик, 47 дівчаток, а також 149 осіб, стать яких встановити не вдалося.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів