Голова Донецької ВЦА допустив введення комендантської години чи обмеження торгівлі алкоголем у разі необхідності

Не планують конфісковувати транспорт чи іншу власність, запроваджувати трудову повинність, розквартировувати військовослужбовців у приватному житлі

Олександр Куць Фото з відкритих джерел

На підконтрольній українській владі території Донецької області у разі загострення ситуації можуть запровадити комендантську годину чи обмежити торгівлю алкоголем під час дії режиму воєнного стану. Застосування таких заходів допустив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, відповідний пост він опублікував у Facebook.

"Деякі заходи, наприклад, введення комендантської години, обмеження торгівлі спиртними напоями можуть бути реалізовані, але лише у випадку оперативної необхідності у разі загострення ситуації" - написав Куць.

Він підкреслив, що у період дії особливого режиму не планується вдаватися до конфіскації транспорту, примусової трудової повинності, розквартирування військовослужбовців у приватному житлі тощо.

За словами голови Донецької ВЦА, контрольно-пропускні пункти працюють в штатному режимі, не припинялися роботи із їх облаштування.

"Не зміниться й порядок перетину блокпостів: для цього, як і зараз, потрібен буде лише паспорт. У штатному режимі працюють і працюватимуть школи, дитсадки, лікарні, об’єкти соціальної сфери тощо", - зазначив Олександр Куць.

Він повідомив, що більшість заходів у рамках воєнного стану будуть стосуватися Збройних сил України, Нацгвардії, СБУ, МВС та координації дій між ними. За його словами, планується:

  • організувати протиповітряну оборону важливих державних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури, іноземних дипломатичних представництв тощо;
  • провести заходи з часткової мобілізації, організувати і провести навчальні збори з резервістами оперативного резерву - у необхідних обсягах.

Новини за темою: Воєнний стан: Як зміниться робота основних сфер життєдіяльності в Україні (доповнюється)

Нагадаємо, у зв'язку з азовською кризою Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу запровадити воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. Президент підкреслив, що не вдаватиметься до обмеження свобод громадян, доки в цьому не буде необхідності. Окрім того, парламентарі визначили, що дата проведення президентських виборів - 31 березня 2019 року.

Олександр Куць Facebook

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів