Гарантом відведення бойовиками гармат калібром менше 100 мм є РФ, - Генштаб

Процес відведення в Донецькій обл. почнеться 18 жовтня

112.ua

Гарантом відведення бойовиками гармат калібром менше 100 мм є Росія. Перевіряти цей процес, який проходить на паритетних умовах, буде місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив спікер Генерального штабу України Владислав Селезньов.

"Завтра представники спостережної місії ОБСЄ перевірять наявність наших мінометів на визначених майданчиках. І ми будемо готові перейти до наступного етапу відведення зброї калібру менше 100 мм, мова йде про Донецьку область", - розповів він.

Процес відведення в Донецькій обл. почнеться 18 жовтня, його планують завершити 12 листопада, поки прогнозувати розвиток подій у Генштабі не беруться.

Новини за темою: Бойовики "ДНР" перенесли відведення озброєння калібром до 100 мм на 21 жовтня

"Саме РФ виступає в цьому сенсі гарантом реалізації заходів відведення зброї калібром менше 100 мм у певні часові рамки та на визначені дистанції. Так що в цьому випадку ми будемо апелювати до представників РФ, саме вони повинні впливати на представників самопроголошеної "ДНР" для того, щоб визначені мінськими домовленостями терміни і графіки дотримувалися та процес відведення зброї менше 100 мм відбувався вчасно", - зазначив він.

Нагадаємо, сили антитерористичної операції (АТО) завершили відведення мінометів калібру менше 100 мм у секторі "А", у Луганській області.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів