Документальний проект "Заручники"

Про героїв наймасштабнішого обміну, за яким стежила вся країна – тих, хто пережив тортури, переслідування, жорстоке поводження, психологічний тиск в полоні бойовиків, дивіться в проекті телеканалу «112 Україна»

112.ua

Задокументувати, щоб не забули; показати, щоб вплинути; розповісти, щоб знали – у новому документальному проекті «Заручники».

Це проект-інтерв'ю, проект-історія про різних людей, яких об'єднує одна травма – війна, в якій вони стали заручниками. Серед них кадрові військові, місцеві активісти та контрактник. Автор документального проекту зустрілася з ними в перші місяці після звільнення: коли люди ще в деталях пам'ятають все, що було там, але вже трохи вляглися емоції і можна задокументувати фактаж.

«Цим проектом я хочу показати, що звільненим заручникам потрібне розуміння і підтримка, адаптація і допомога. Крім того, я переконана, що він допоможе ще більше зрозуміти ситуацію на Донбасі, а також стане доказовою базою для судових позовів в українських та міжнародних інстанціях», – розповідає автор проекту Тетяна Хмельницька.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів