Будь-який військовий колектив у складі 100 осіб включає 3-4 злочинця, - військовий

На думку експерта, керівництво поспішило з розформуванням "Торнадо"

112.ua

Будь-який військовий колектив, у складі якого 100 чоловік, включає 3-4 злочинця. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив полковник запасу, учасник бойових дій Іван Якубець.

"Я керував військовими колективами протягом 35 років, які служили в ЗСУ. Можу сказати вам, що не може такого бути, щоб всі 150 або 180 осіб були негідники і бандити, це 100% не так. Безумовно, є когорта людей, кількість, яка зійшлася в своїх прагненнях і була неконтрольована керівним складом батальйону, командним складом батальйону, не тільки командиром батальйону, але і його заступниками, командирами рот, командирами взводів. Мало того, деякі з цих командирів могли потрапити під вплив такої злочинної групи. Мені такі випадки відомі і я мав це у своїй практиці, боротьбу з такими випадками. Тому, можу сказати, що, безумовно, такі випадки є, вони підтвердяться, я в цьому впевнений, але масштаби їх, треба бути обережним у звинуваченнях всього підрозділу "Торнадо", - вважає експерт.

"Те, що дуже швидко наші політичні керівники поспішили оголосити, там Аваков, що він розпускає батальйон "Торнадо", то він дуже швидко робить все. Не роблять так у військовій сфері, так як підрозділ, може бути, і не має за собою поганого шлейфу. А викорінити ті проблеми, які там відбулися, злочинців тих ліквідувати, то це інше питання. Хочу сказати, що будь-військовий колектив, який має в наявності 100 чоловік, він має 3-4 злочинця", - заявив полковник запасу.

Новини за темою: МВС прийнято рішення про переміщення особового складу "Торнадо"

Нагадаємо, 17 червня стало відомо про затримання 8 бійців "Торнадо", у тому числі командира. У коментарі "112 Україна" замкомбата Микола Цукур заявив, що затримання пов'язані з блокуванням батальйоном поїзда з контрабандним металом з Алчевського меткомбінату. Слідчі наполягають, що затримані зґвалтували і вбили чоловіка, знімаючи при цьому процес на відео. У МВС повідомили, що для всіх затриманих 17 червня бійців "Торнадо" судом обрано запобіжний захід у вигляді арешту без застави. Пізніше Цукур повідомив, що відпущені на свободу двоє з восьми затриманих бійців "Торнадо". У них зняли побої.

Також міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав, що бійці "Торнадо", які були затримані, на чолі з командиром роти Русланом Онищенком звинувачуються, зокрема, в незаконному позбавленні волі та викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивствах і низці інших тяжких злочинів. При цьому в "Торнадо" заперечують обвинувачення Авакова у викраданні і тортурах місцевих жителів.

У п'ятницю міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що конфлікт між бійцями роти "Торнадо" і військовою прокуратурою вичерпаний.

20 червня на базі "Торнадо" правоохоронці проводили слідчі дії. Як повідомили бійці "Торнадо", обшук тривав близько трьох годин. Виконуючий обов'язки командира роти Микола Цукур заявив про складання повноважень. Також повідомлялося, що МВС прийняло рішення про переміщення особового складу "Торнадо".

Сьогодні стало відомо, що в селі Заайдарівка Луганської обл. затриманий боєць розформованої роти "Торнадо", який жорстоко бив свою співмешканку.

Новини за темою: Бійці "Торнадо" показали підвал на своїй базі у Привіллі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів