Глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський в ефірі телеканалу "112 Україна"
112.ua

Бойовики продовжують обстрілювати Авдіївку, проте руйнівного вогню по житловому сектору вже не спостерігається. Про це повідомив голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський в ефірі телеканалу "112 Україна".

"На жаль, обстріли тривають. На щастя, не такі інтенсивні і не такі важкі, як минулого і позаминулого тижня. Таких руйнівних обстрілів житлового сектору та інших об’єктів немає", - сказав Жебрівський.

Він ствердно відповів на запитання, чи повернулися до Авдіївки місцеві жителі, евакуйовані раніше у зв’язку з обстрілами.

"Так, люди повернулися, і я думаю, що вони будуть продовжувати повертатися, хоча ми надали їм всі можливості в санаторіях і будинках відпочинку, і в інтернатах. Люди мали тепло, мали їжу, діти мали навчання. Я так розумію, люди будуть повертатися назад до Авдіївки, бо стишилися обстріли, і такої загрози, яка була ще тиждень-два тижні тому, немає", - сказав голова ВЦА.

За словами Жебрівського, було сформовано 7 бригад по 5 представників ДержНС, які протягом всього цього тижня допомагали людям перекривати дахи тощо.

"Це не зовсім те відновлення, якого хотілося б. Наприклад, шибки вибито, і поки немає скла, ми допомагаємо плівкою затягнути", - сказав голова військово-цивільної адміністрації.