Бойовики мають намір відвести війська в районі Станиці Луганської 2-3 жовтня, - розвідка

В районі КПВВ "Станиця Луганська" проводиться розмінування місцевості

З відкритих джерел

Бойовики мають намір відвести війська в районі Станиці Луганської 2-3 жовтня. Про це повідомляє прес-служба ГУР Міноборони в Facebook.

"На виконання домовленостей від 21 вересня 2016 (Мінськ) на тимчасово окупованих територіях сходу України розпочався процес розведення сил.

"1 жовтня відбулося відведення підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК (Луганськ) ВС РФ з району н. п. Золоте. В районі КПВВ "Станиця Луганська" інженерно-саперною ротою  2 окремої мотострілкової бригади (Луганськ) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ проводиться розмінування місцевості. Відведення військ заплановано на 2-3 жовтня. В районі н. п. Петровське ознак підготовки противника до відведення сил не виявлено", - сказано в повідомленні.

У той же час інформаційний ресурс бойовиків "Донецьке агентство новин" повідомляє, що відведення військ в Петровському перенесено на 3 жовтня.

Нагадаємо, що 21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі.

Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення".

Означені три зони безпеки площею не менше ніж 2 на 2 кв. км будуть створені в районі населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська. Дія угоди може бути поширена і на інші ділянки фронту, однак вони будуть визначені в результаті подальших консультацій.

Раніше повідомлялося, що в "ДНР" заявили, що вже підготували план з розведення сторін у Петровському і почнуть відведення сил і засобів в районі села Петровське 1 жовтня об 11:00. Однак на сьогоднішній день обстріли тривають. Україна, у свою чергу, погодиться на відведення військ з передової тільки за умови повного припинення обстрілів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів