Бойовики "ЛНР" ухвалили "закон", що дозволяє затримання людини на 60 діб "для перевірки на вчинення злочинів"

Затриманих триматимуть у СІЗО

Бойовики ухвалили "закон", який дозволяє під час воєнного стану затримувати на 60 діб осіб, які можуть бути причетні до скоєння "злочинів, що створюють загрозу безпеці ЛНР". Про це йдеться в поправках до "закону про воєнний стан", що опубліковані на "офіційному сайті" ватажка "ЛНР".

"У виняткових випадках у період дії воєнного стану до осіб, щодо яких є потреба перевірки підстави допускати їх причетність до скоєння злочинів, що створюють загрозу безпеці "ЛНР", може застосовуватися превентивне затримання на термін 30 діб", - йдеться в документі.

У разі необхідності термін затримання може бути продовжено до 60 діб. Затримання припиняється на підставі рішення "міністра державної безпеки" або "міністра внутрішніх справ", погодженого з "генеральним прокурором".

Затриманих триматимуть у СІЗО. Перевірку причетності до "злочину" проводитимуть "органи, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність".

Нагадаємо, 25 листопада Леоніда Пасічника було призначено "головою" так званої "ЛНР" після "відставки" свого попередника Ігоря Плотницького. За два дні до цього Плотницького бачили в одному з аеропортів Москви.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...