Бойовики готують запровадження електронних перепусток для громадян на КПВВ

На думку речника Міноборони, у такий спосіб противник намагається покращити облік місцевих мешканців для призову на військову службу

Укринформ

Бойовики готують запровадження електронних перепусток для громадян на КПВВ. Про це на брифінгу розповів полковник Максим Праута з прес-центру Міністерства оборони України, посилаючись на дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає 112.ua.

За їхніми даними, російське окупаційне командування приховано посилює контроль за переміщенням населення на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

"Зокрема, блокпости довкола населених пунктів передбачено обладнати централізованою системою персонального електронного обліку. При цьому для населення буде запроваджено електронні перепустки, які забезпечать оперативне застосування обмежень виїзду-в’їзду. Водночас зазначена система дасть можливість виявляти "підозрілих осіб" на підставі т. зв. автоматизованого аналізу історії переміщень для локалізації проявів нелояльного ставлення населення до російського окупаційного режиму", - розповів він.

На його думку, у такий спосіб противник намагається покращити облік місцевих мешканців для призову на військову службу у складі бойовиків, посилити запобіжні заходи щодо самовільного залишення російськими військовослужбовцями місць несення служби та забезпечити розшук і затримання дезертирів.

Нагадаємо, у Донецькій області розпочато реконструкцію контрольного пункту в’їзду-виїзду "Новотроїцьке", через що можливі ускладнення з пропуском автомобілів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів