Бойовики "ДНР" не виключають появи до кінця року нових ділянок для розведення військ

У "ДНР" повідомили, що запропонували до 10 таких ділянок

Денис Пушилін "ТАСС"

У терористичній "ДНР" не виключають можливості появи до кінця нинішнього року нових ділянок для розведення сил і засобів на Донбасі. Про це заявив представник бойовиків на переговорах у Мінську Денис Пушилін, повідомляє інформресурс бойовиків "ДАН".

За його словами, "ДНР" передала в підгрупу з безпеки свої пропозиції щодо нових ділянок для розведення протиборчих сторін у зоні конфлікту на Донбасі.

"Є ймовірність, що до кінця року планується відкриття нових ділянок з розведення протиборчих сторін", - сказав Пушилін.

Він додав, що бойовики запропонували до 10 таких ділянок на лінії розмежування.

Нагадаємо, спікер Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко на брифінгу повідомив, що в п'ятницю було проведено розведення сил і засобів у районі Богданівки і Петровського на маріупольському напрямку. Аналогічну інформацію озвучили в "ДНР".

Зазначимо, що після Петровського відведення військ планується в Станиці Луганській 9 жовтня.

21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення".

Означені три зони безпеки площею не менше 2 на 2 кв. км буде створено в районі населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів