Полковник поліції Юрій Голубан в ефірі "112 Україна"
112.ua

Полковник Нацполіції Юрій Голубан, який сьогодні вийшов на трибуну Верховної Ради, щоб розповісти про конфлікт з учасниками блокади, заявив, що зараз проводити блокаду недоречно. Таку думку Голубан висловив в ефірі каналу "112 Україна".

"Моя особиста думка - я проти блокади. Це потрібно було робити в листопаді 2014, потрібно було повністю припиняти постачання на територію Донецької і Луганської областей та Криму електроенергії, газу, води, продовольства. Це моя думка, як людини, яка живе і 3 роки служить у Донецькій області і спілкується з людьми. Люди це сприймають негативно, тому що це стосується кожного з них. Цього не було зроблено 3 роки тому, 3 роки ми торгували і вирішили в морози жорстко відреагувати, раніше цієї проблеми чомусь не бачили. Блокадами ми їх любові і прихильності до нашій державі не доб'ємося. Це моя думка, не як офіцера, а просто як людини", - заявив Голубан.

Поліцейський додав, що на тимчасово окупованій території України живуть люди, які страждають від блокади.

"У будь-якому випадку, територія буде наша і її треба повертати, там все ще живуть наші люди", - заявив Голубан.

Нагадаємо, у Слов'янську на блокпосту близько 19:00 14 березня стався конфлікт між правоохоронцями за участю нардепа Володимира Парасюка і прихильників блокади. В результаті конфлікту 7 співробітників поліції опинилися в лікарні з травмами різного ступеня тяжкості.

Сьогодні, 15 березня, у Верховній Раді сьогодні з'явилися поліцейські і зайняли трибуну, щоб розповісти про конфлікт нардепа Парасюка з правоохоронцями.

Засідання парламенту було закрито віце-спікером Оксаною Сыроид. На її думку, в наявності було порушення регламенту і вимог демократії", адже для виступу силовиків з трибуни треба було згоди 150 депутатів. У "Народному фронті" заявили, що ці підписи були зібрані. У результаті поліцейські все-таки виступили.