Барселона - Ювентус
З відкритих джерел
Каталонська "Барселона" у повторному матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів проти "Ювентуса" намагалася скоїти ще одне диво і відігратися після 0-3 в першому матчі.

Незважаючи на високу активність, гра пройшла без голів. Небезпечних моментів було небагато. Ближче всього "Барса" була до гола, коли Буффон упустив м'яч після подачі кутового, після чого бив Мессі, але у ворота не потрапив. У підсумку, в півфінал очікувано пройшов "Ювентус".

Новини за темою: "Ювентус" - "Барселона": Туринці громлять каталонців у першому чвертьфіналі ЛЧ

"Барселона" - "Ювентус" 0-0