НОК
Український важкоатлет Олександр Пелешенко посів перше місце в категорії до 85 кг на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у хорватському Спліті.

23-річний спортсмен зумів виграти мале золото у ривку, взявши вагу в 175 кг. У поштовху він посів лише друге місце, піднявши з другої спроби 211 кг, але цього вистачило для того, щоб у загальному заліку випередити найближчого переслідувача на 9 кг.

Нагадаємо, рік тому Пелешенко також взяв "золото" в категорії до 85 кг. Тоді йому підкорилася вага у 372 кг.

Новини за темою: Легка атлетика: Українці виграли п'ять медалей чемпіонату Європи

Сьогодні на чемпіонаті Європи також змагалися жінки у вазі до 75 кг. Українка Ірина Деха посіла перше місце у ривку з результатом у 120 кг, але потім завалила всі три спроби в поштовху і в підсумку залишилася без медалі.