Украинское фото
Сьогодні, 5 червня, відбудеться перше пленарне засідання нового складу Київської міської ради. Як повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації, початок засідання заплановано на 11:30.

На порядку денному - оголошення рішення про обрання київського міського голови і депутатів Київради.

Всього в засіданні повинні взяти участь 120 народних обранців: 60 обраних за партійними списками і ще 60 мажоритарників. Варто зазначити, що в їх числі немає Віталія Кличка, Лесі Оробець та Олега Ляшка, які очолювали списки своїх політичних партій на виборах до Київради.

Ось повний перелік тих, хто пройшов в столичний орган місцевого самоврядування

Депутати, обрані за партійними списками:

1. Андрій Странніков ("Удар")

2. Рена Назарова ("Удар")

3. Олексій Резніков ("Удар")

4. Олександр Клюс ("Удар")

5. Павло Тарасюк ("Удар")

6. Ігор Піковський ("Удар")

7. Геннадій Ільїн ("Удар")

8. Сергій Палій ("Удар")

9. Віктор Дворніков ("Удар")

10. Ігор Кононенко ("Удар")

11. Олег Гаряга ("Удар")

12. Ірина Косиченко ("Удар")

13. Ігор Кисельов ("Удар")

14. Катерина Кириченко ("Удар")

15. Юрій Крикунов ("Удар")

16. Георгій Ясинський ("Удар")

17. Михайло Макаренко ("Удар")

18. Павло Бригинець ("Удар")

19. Анатолій Карпенко ("Удар")

20. Максим Микитась ("Удар")

21. Сергій Федорченко ("Удар")

22. Олександр Грановський ("Удар")

23. Ярослав Горбунов ("Удар")

24. Володимир Державін ("Удар")

25. Володимир Каретко ("Удар")

26. Олена Матузко ("Удар")

27. Костянтин Бричук ("Удар")

28. Володимир Прокопів ("Удар")

29. Ганна Старостенко ("Удар")

30. Юрій Береговий ("Удар")

31. Андрій Лозовий (Радикальна партія Олега Ляшка)

32. Юрій Сухін (Радикальна партія)

33. Людмила Костенко (Радикальна партія)

34. Ігор Мосійчук (Радикальна партія)

35. Олександр Лапшов (Радикальна партія)

36. Олександр Вовченко (Радикальна партія)

37. Олексій Кириченко (Радикальна партія)

38. Наталія Шульга ("Самопоміч")

39. Сергій Гусовський ("Самопоміч")

40. Андрій Логвин ("Самопоміч")

41. Роман Андрейко ("Самопоміч")

42. Ольга Романюк ("Самопоміч")

43. Руслан Андрійко (ВО "Свобода")

44. Олександр Семененко (ВО "Свобода")

45. Петро Кузик (ВО "Свобода")

46. Олександр Колісніченко (ВО "Свобода")

47. Олег Чернецький (ВО "Свобода")

48. Тетяна Меліхова ("Батьківщина")

49. Ігор Луценко ("Батьківщина")

50. Олександр Федоренко ("Батьківщина")

51. Олексій Гриценко ("Громадянська позиція")

52. Роман Головня ("Громадянська позиція")

53. Дмитро Бондаренко ("Громадянська позиція")

54. Ігор Федоренко ("Нове життя")

55. Олег Петровець ("Нове життя")

56. Олена Галушка ("Нове життя")

57. Олександр Омельченко ("Єдність")

58. Петро Шилюк ("Єдність")

59. Василь Гацько ("Демократичний альянс")

60. Галина Янченко ("Демократичний альянс").

Депутати, обрані в мажоритарних округах:

1. Олександр Найдьонов ("Удар")

2. Людмила Закревська ("Удар")

3. Олег Калініченко ("Удар")

4. Андрій Мельничук ("Удар")

5. Артур Баленко ("Удар")

6. Сергій Костюк ("Удар")

7. Сергій Левада ("Удар")

8. Олександр Супруненко (самовисування)

9. Віталій Павлик (Демократична партія України)

10. Сергій Кримчак (Демократична партія України)

11. Володимир Гончаров (самовисування)

12. Сергій Котвицький ("Удар")

13. Ігор Баленко ("Удар")

14. Вадим Онуфрійчук ("Удар")

15. Ярослав Гулей ("Удар")

16. Юрій Братищенко ("Удар")

17. Богдан Ганноха ("Удар")

18. Олександр Черніков ("Удар")

19. Василь Севериненко ("Удар")

20. Андрій Білозір ("Удар")

21. Ігор Опадчий ("Удар")

22. Олена Овраменко ("Удар")

23. Віталій Даниленко ("Удар")

24. Анатолій Велімовський ("Удар")

25. Олександр Харченко ("Удар")

26. Олександр Ліщенко ("Удар")

27. Віталій Росляков ("Удар")

28. Олесь Маляревич ("Удар")

29. Владислав Турець ("Удар")

30. Владислава Михайленко ("Удар")

31. Вадим Столар (самовисування)

32. Вікторія Кустова ("Удар")

33. Юрій Лещенко ("Удар")

34. Олексій Беспалий ("Удар")

35. Алла Шлапак (самовисування)

36. Михайло Терентьєв ("Удар")

37. Володимир Доброскок ("Удар")

38. Дмитро Гордон (самовисування)

39. Валентин Мондрієвський ("Удар")

40. Олексій Окопний ("Удар")

41. Олексій Панчук ("Удар")

42. Віктор Білич ("Удар")

43. Олександр Пабат (самовисування)

44. Богдан Колодій ("Удар")

45. Вадим Пишняк ("Удар")

46. Вікторія Муха ("Удар")

47. Наталія Чумакова ("Удар")

48. Андрій Березовський ("Удар")

49. Руслан Кісіль ("Удар")

50. Максим Конобас ("Удар")

51. Микола Негрич ("Удар")

52. Андрій Андрєєв ("Удар")

53. Олег Костюшко ("Удар")

54. Максим Шкуро ("Удар")

55 В'ячеслав Непоп (самовисування)

56. Валентин Мандрик ("Удар")

57. Юрій Левченко (ВО "Свобода")

58. Юлія Лимар ("Удар")

59. Олександр Бродський (самовисування)

60. Костянтин Яловий (самовисування).

Як повідомлялося, для проведення засідання та відновлення роботи міської влади з будівлі КМДА пішли останні представники Майдану, які зайняли приміщення адміністрації під штаб ще 1 грудня 2013 року.

Новини за темою: